Новости

Купити квиток на потяг на PROIZD™

Подорожувати потягами зручно, це чудова можливість дістатися з одного міста до іншого в комфортних умовах. Щоб придбати квитки на потяг для дорослого або дитини, немає потреби їхати на вокзал і стояти в черзі у касу. Купити проїзні документи на будь-який маршрут і місце дуже зручно онлайн за допомогою сервісу PROIZD™. Процес займає всього кілька хвилин.

Чому зручно замовляти квитки через інтернет?

Багато пасажирів уже давно оцінили можливість придбати проїзні документи, адже це швидко, зручно й безпечно. Черга – не найкращий варіант, адже вона займає дорогоцінний час, який можна витратити на більш корисні та приємні справи. Якщо додати хвилини й години, які витрачаються на дорогу до залізничної станції й назад, виходить дуже багато. 

Купити квитки онлайн можна в будь-який день і час доби, для цього немає потреби виходити з квартири. Зручність полягає в тому, що вибір проїзного документу й оплата проходять за кілька хвилин, саме цього часу достатньо, щоб завершити планування подорожі. За допомогою сервісу PROIZD™ зручно обирати дату й час для поїздки, адже система показує усі доступні рейси за маршрутом, які має Укрзалізниця.

Що потрібно для покупки через інтернет

Сервіс працює цілодобово, отже, придбати квитки можна будь-коли. Це однаково просто зробити з комп’ютера, смартфона чи планшета, достатньо мати картку будь-якого українського банку, відкриту для розрахунків в інтернеті. Варто заздалегідь обрати дату подорожі, адже в залежності від дня покупки ціни на проїзні документи відрізняються. Також потрібно визначити, з ким саме планується їхати.

PROIZD™ показує також розклад руху потягів, наприклад, по відправленню:

Номер потяга Маршрут Час Колія Статус
49Д Київ Пасажирський — Трускавець 21:05 8 Вчасно
38Д Київ Пасажирський — Запоріжжя 21:14 10 Вчасно
105Д Київ Пасажирський – Одеса Головна 21:17 3 Вчасно
15Л Харків Пас — Ясиня 21:29 Вчасно

 

Статья по теме:
Как выбрать подходящую школу в Киеве. Есть удобные сервисы

Придбати квитки онлайн можна на будь-який потяг, не обов’язково зі станції Київ.

Як купити квиток

Процес дуже простий, із ним швидко розбереться навіть людина, яка ніколи раніше не купувала проїзні документи онлайн:

  • вибрати станцію відправлення та прибуття. Достатньо почати вводити назву, а потім обрати її з випадаючого списку;
  • вказати дату, на яку запланована подорож – число й місяць;
  • обрати потяг, який підходить – система покаже усі доступні на конкретну дату за потрібним маршрутом, як прямі, так і з пересадками;
  • вибрати місця – тут варто керуватися власними уподобаннями й віком пасажирів. Наприклад, літнім людям і малим дітям потрібні нижні полиці;
  • ввести дані пасажирів так, як записано у паспорті. Якщо квиток потрібен для дитини, вказати це.

Залишається тільки оплатити. Для цього потрібно ввести дані банківської картки й підтвердити оплату, після цього електронні квитки стануть доступні. Їх не потрібно роздруковувати, достатньо показати при посадці у потяг з екрану свого смартфона.

Переваги онлайн сервісу пошуку залізничних квитків

За допомогою PROIZD™ легко дізнатися за пару кліків, чи доступний потрібний рейс та які потяги слідують за необхідним маршрутом. Це допоможе в плануванні подорожі, адже не завжди квитки наявні на потрібний рейс. Після того, як система покаже усі доступні потяги, буде доступна інформація про час відправлення й прибутті кожного, на сайті також можна почитати відгуки про них. Це допоможе обрати найкращий варіант за усіма показниками.

Які квитки обрати

Потрібні місця дуже просто вибрати в інтерактивному режимі. В українських потягах доступні три категорії:

  • плацкарт. Це найдешевші квитки. Важливий момент – у таких вагонах не завжди є кондиціонер, тому влітку може бути дуже жарко;
  • купе. Коштують трохи дорожче плацкарту, але вже мають підвищену комфортність, у більшості випадків обладнані кондиціонерами;
  • люкс. Це найдорожчі місця, де в одному купе їдуть не чотири, а два пасажири, у вартість входить і додатковий сервіс.

Перед придбанням можна переглянути кількість вільних місць у вагоні зверху і знизу, а також вартість кожного. Якщо подорож планується вночі, слід додати білизну, це дуже просто зробити безпосередньо у формі, там додатково доступні для вибору напої, один або два.

Замовлення залізничних квитків онлайн — це швидко, зручно та вигідно!

Сервіс PROIZD™ дає можливість не лише придбати квитки, а й зробити це максимально вигідно. По-перше, на сайті можна переглянути відгуки інших пасажирів, щоб обрати найкращий варіант для себе. По-друге, вся потрібна інформація з’являється швидко й завжди актуальна, отже, планувати подорож можна саме так, як зручно. 

По-третє, на сайті доступне табло із графіком відправлення й прибуття потягів із різних вокзалів. Дані там оновлюються оперативно, тому завжди можна відстежити, якщо рейс відмінено чи перенесено, й дізнатись номер колії. Це допоможе не запізнитись і не витрачати вже на вокзалі час на пошуки.

Що робити, якщо поїздка відмінилась

Все дуже просто, не потрібно їхати на вокзал і звертатись у касу для повернення квитків. Це можна зробити безпосередньо в особистому кабінеті на сайті – там доступний перелік усіх придбаних і актуальних проїзних документів. Достатньо обрати ті, які необхідно, й натиснути на «Зробити повернення». Кошти надійдуть на банківську картку, з якої була оплата, протягом 1-3 банківських днів.

Чому багато хто обирає саме нас?

Купувати квитки онлайн не просто зручно, це вигідно, адже не потрібно витрачати гроші й час, щоб дістатися до вокзалу. Так виходить планувати подорож завчасно й обирати найбільш зручні дати, місця разом із родиною вдома на своєму смартфоні, комп’ютері або планшеті. Сервіс PROIZD™ працює максимально швидко й просто.

Чим же ми відрізняємося від конкурентів та наші переваги?

Залізничні квитки можна придбати в будь-який день чи час доби, для цього достатньо увійти на сайт або встановити мобільний додаток. Доступний детальний розклад для кожного потягу із його прибуттям та відправленням із тої чи іншої станції. Відразу після оплати автоматично створюється особистий кабінет.

Чи безпечно купувати таким способом?

Під час оформлення квитка покупка проходить безпосередньо в системі Укрзалізниця, й проїзний документ повністю підходить для подорожі. Він абсолютно точно відповідає загальному встановленому зразку. Усі дані покупців конфіденційні, для платежів використовуються сучасні канали зв’язку з якісними системами шифрування. Платежі з карток проходять лише через перевірені й авторитетні онлайн-сервіси.

Кнопка «Наверх»